Logo
 

                                Ana Sayfa  |   Hakkımızda  |   Ödeme ve Banka Bilgileri  |   Müşteri Hizmetleri  |   Yardım  |   İletişim  |

Detaylı arama »
Bebek İçin 2018 Giysileri....Bebek İçin İsme Özel Giysiler....Birbirinden Güzel Doğum Hediye Seçenekleri.....Hamile için Radyasyondan Koruyucu Manyetik Korseler.....Esprili Hamile T-Shirtleri......Hamile için Varis Çorabı.....Hamile Yatış Yastıkları.....Hamile için Anı Defteri.....Doğum Odasına Özel Ürünler.....Hamile Anneye Hediye.....Bebek Doğum Sepetleri.....En Yeni Bebek Hediyelikleri.....Yeni Dogan Bebek Giysileri......Esprili Bebek Body leri.....Bebek Hastane Çıkışları .....Bebek Hırka Yelekler.....Bebeğe Triko Kundaklar.....Bebek Ayakkabıları.....Bebek Çorapları.....Bebek Elbise Askıları.....Bebek 100 % pamuk Battaniyeler.....Bebek Nevresimleri.....Orjinal Bebek Havluları.....Bebek Albümleri.....Bebek Mevlüt Kıyafetleri.....Baby Shower Parti Malzemeleri.....Diş Buğdayına Özel Bebek Kıyafetleri......Bebek ve Bebek İçin Herşey......Bebekler İçin 2018 Yılbaşı Kostümleri.......Bebekler İçin Esprili 2018 Yılbaşı Giysileri.....POPYMAM 2018 Esprili Hamile ve Bebe Tişörtleri.....Şeker Bebek Hediyeleri...... 2018 Yılbaşı Bebek Kıyafetleri.......2018.......En Güzel Bebek Hediyesi .......En Modern Bebek Hediyeleri......Yeni Doğan Bebek Doğum Hediyeleri......En Harika Bebek Kıyafetleri......Bebek için Farklı Kıyafetler.......
Ü R Ü N L E R İ M İ Z
Hamile & Bebek Haberleri
Tüm Haberler

Hamile & Bebek Haberleri

2.2.2009 20:35:00
Bebek Odasına Beşik ve Yataklar


Bebek Odasına Beşik ve Yataklar


Hasır sepetleri hafta sonu inceleme fırsatım oldu. Malesef umduğum gibi çıkmadılar. Yan kısımları oldukça kısa. Pek güvenli gelmedi bana. Zaten tecrübeli annelerin söylediklerine göre bebekler yattıklarında etraflarını görmek istiyorlarmış. Bu nedenle sepetleri pek önermediler. Ahşap sallanan model çok kullanışlı. 6. aya kadar rahatlıkla kullanılabilir. Ama pahalı. Bence gerek yok.

 

Bebek Odası

 
Lambamızı Bauhouse'dan tesadüfen buldum. Çok şirin değil mi?


Biz Çağan Ege'ye mobilya takımını BabyArt'tan aldık. İçime en çok sinen bebek alışverişim oldu diyebilirim. Biraz masraflı oldu belki ama odamız süper oldu

Karyolasının önündeki parmaklıkları geçici olarak çıkarttım. Çağan Ege'nin altını burda değiştiriyor,hatta zaman zaman yanına yatarak emziriyorum. Böylece Çağan Egemizin odasına alışması çok hızlı oldu.Perde ve Halıları Çilek'ten aldık. Renkler ve modeller çok güzeldi. Mutlaka gezin derim.Dönence olarak aşağıdakini aldık. Soft renkler olduğu için Çağan Ege'nin dikkatini çekmesi uzun zaman aldı ama şimdi gözünü ayırmıyor. Müzikleri de çok güzel.
 

Park Yatak

 
Seyahatler için çok ideal :-)

Ürün : Mothercare
product details
Suitable from birth to 24mths approx. 14kg/30lbs, or when your toddler starts to climb out Newborn crib, portable travel cot and play pen in one, with rounded ends and 2 wheels for easy mobility Basinette levels for young babies Handy changing station with a gently vibrating mattress Remember: never leave a baby unattended on a changer Includes night light, music centre with timer and a detachable mobile with 3 padded toys Patented design allows quick assembly with folding buttons and a central locking frame Easy to clean padded rails and a removable mattress Pull-along carry bag included Requires 3 x AA batteries (not included) Folded size: L70 x W26 x H26cm Assembled size: L106 x W73 x H105cm Weight: 14kg (including bag) Sizes & DimensionsWeight: 10.70kg
Height: 26cm
Length: 70cm
Width: 26cmH.sonu Mothercare Seri Sonu mağazasından 100 YTLye aşağıdaki yatağı aldık. Eve gelip kurduk söktük oldukça pratik bir olaymış :) 
 
Melatonin denilen hormon beyinde ve sadece 23:00 ile 05:00 saatleri arasında salgılanan bir hormondur.
Hormonun temel görevi vücudun biyolojik saatini koruyup ritmini ayarlamak.
Jetlag denilen hadisenin sebebi de bu hormon.
Hormon diğer aktioksidan tesirlerini güçlendiriyor, kanserli hücrelere karşı koruma sağlıyor, üreme sistemiyle bağlantısından tutun da yorgunluk , isteksizlik gibi durumların nedenlenleri oluştur abiliyor.Şu anda bu hormon yaşlanmayı geciktirici etkisinden dolayı da üzerinde önemle durulan bir hormon.
Benim için işin can alıcı noktalarından birisi hormonun cocuklar üzerindeki tesiri idi. Avrupada lösemili ve kanserli çocuk sayılarının artmasından ötürü yapılan araştırmalar sonucunda ailelerden istenen bir hususda cocukların kesinlikle karanlık ortamlarda yatırılmaları.
Çünkü melatoninin güçlü salgılanmasının kansere karşı koruyucu etkisi olduğu biliniyor. Ancak bu hormon ışığa duyarlı. Deneylerde uyuyan kişinin hormon salgısı izlenirken ışığın açıldığında hormonun azaldığı , karanlıkta yoğun olarak salgılandığı tesbit edilmiş.
Bilimsel bir gerçek. "Lütfen karanlıkta yatın ve çocuklarınız uyurken ışığı kapatın"...

Diğer Haber Başlıkları

 AH ŞU ÇOCUKLAR....
 Çocuklardan Bebek Yapmak la ilgili Komik Yorumlar
 Anne Adaylarına Baby Shower Parti
  Trafik Yönetmeliği’nde Oto Güvenlik Koltuğu Kullanımı
 Doğum Fotoğraflarınız FotoAilem.com dan
 Anne nin Tanımı (Esprili )
 Hamile Anne ve Bebek İhtiyaçları Listesi
 Pilates İle Sağlıklı Hamilelik
 Doğum Tarihi Nasıl Hesaplanır.?
 Anne Karnında Bebek
 İlk ve İkinci Hamilelik Arasındaki Fark
 İnternette Alışveriş Güvenliğniz
 Popymam da Kargo Ücretleri
 Popymam da Ödeme Şekilleri
 Bebeğinizin İsmini Biz Çalışalım.!
 Bebek Giyiminde Dikkat Edilecek Hususlar
 Anneler Günü Hikayesi
 Doğum Hakkında 10 Önemli Nokta
 Modern Bebek İsimleri Sözlüğü
 Hamile Kıyafetleri Hakkında Neler Düşünülüyor.?
 Müşterilerimizin Görüşleri
 Bebeği Boğulmaktan Korumak İçin
 En Gözde ve Şeker Bebek Hediyeleri
 Yeni Doğan Bebekte Nelere Dikkat Edilmeli.?
 Doğum İznine Ayrılmak
 Medyada Popymam
 Hamilelikte Karın Masaj Yağları
 Önerilen Emzirme Sütyenleri
 Pınar Altuğ un Esprili Hamile Tişörtleri Popymam dan
 Anne Sütünün Mucizesi
 Hamilelikte Çikolata Bebeği Çok Mutlu Ediyor.
 Bebeğiniz Öce Kırmızı Rengi Farkedermiş.
 Burcuna Göre Bebeğiniz
 Anne İçin Çok Güzel Sözler
 Doğum Hastane İhtiyaç Listesi
 Hamile için Doğum İhtiyaç Listesi
 Bebek Doğum İhtiyaç Listesi
 Hamilelikte Bunlara Dikkat
 Hamile Emniyet Kemeri
 Bebek Oto Koltuğu
Üye Ol
Beni Hatırla
Sitemizde her türlü KREDİ KARTI geçerlidir.
Satışlarımız ONLINE olarak sadece internet üzerinden yapılmaktadır. www.popymam.com info@popymam.com Tel. 0216 575 33 06